přeskočit na obsah


 
 
 

CABARET MIKULOV

Dne: 08.08.2017 vložil Cabaret Mikulov

         
 

Velmi rychlé a nadstandartní výdělky. Ubytování zdarma na vlastním, plně vybaveném pokoji s klimatizací, koupelnou a WC. Volné WiFi v celém objektu.
Kompletní plnohodnotná kuchyně a spračkou a posezením. Přátelský personál a kolektiv. Diskrétnost a bezpečnost. Výpomoc začátečnicím. Privátní hlídané parkoviště. Cestovné proplatíme nebo zajistíme dopravu

!!Přijímáme jak zkušené slečny, tak i začátečnice!!

Jedinečný Night club CABARET MIKULOV se nachází u rakouských hranic, přímo na hlavní trase Brno - Vídeň.
Mikulov a jeho okolí je velmi vyhledávanou turistickou destinací, kde se celoročně koná plno kulturních akcí a město navštěvuje mnoho
českých i zahraničních turistů. Night club je situován u hlavní silnice, v blízkosti kasín, hotelů a 10 minutovou chůzí od centra.
Night club Cabaret je nepřetržitě otevřen od roku 1996 a proto je velmi známým, oblíbeným a navštěvovaným místem!

Provozní klubu: Adam
Volej: + 420 721 463 713
Můžeš i přes: WhatsApp, Viber, Facebook, Messenger
E-mail: info@cabaret-mikulov.cz
Web: www.cabaret-mikulov.cz


Kraj:
Celá ČR


Telefon: +420 721 463 713 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Seznamka 

Seznamka
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?