přeskočit na obsah


 
 
 

Seznam se BEZ Seznamky

Dne: 13.11.2013 vložil JEDEME NA CHALUPU

         
 

Pojďte se seznámit jinak, BEZ Seznamky! Přidejte se k novému projektu Seznam se BEZ Seznamky. Zažijte kouzlo OSOBNÍHO setkání.
Nemáte s kým jít na lyže, nemáte s kým jít na procházku, nemáte s kým si popovídat, nemáte s kým trávit volný čas? Nabízíme možnost osobního seznámení na našich chalupách, pro různé věkové kategorie. Seznámit se mohou ženy a muži, poznejte nové přátele, nové kamarády nebo novou lásku. Zažijte zábavu a dobrodružství. Nabízíme víkendové seznamovací pobyty. Udělejte první krok a nebojte se setkat s novými lidmi, pokud ho neuděláte, nic se nezmění. Pojďte se seznámit. Navštivte pro více informací naši Facebookovou stránku Seznam se BEZ Seznamky. Těšíme se na Vás.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 777553933 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Seznamka 

Seznamka
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?