přeskočit na obsah


 
 
 

OSLAVA SILVESTRA A NOVÉHO ROKU

Dne: 18.11.2013 vložil Ladislav Hanousek

         
 

Chcete si také užít Silvestra pro nezadané ve společnosti fajn lidí? Poznat nové přátele nebo životní partnerku či partnera?

Oslavte příchod nového roku 2014 při zábavném programu - "SILVESTROVSKÁ AFTER PARTY" ve skupině nezadaných ještě jednou, a to 17. 1. - 19. 1. 2014!

Zveme nezadané, kteří si chtějí s námi užít tento neopakovatelný lednový víkend a pobavit se při zábavném programu, odpočítávání půlnoci, bouchání sektů a velkolepém ohňostroji!

Trochu bláznivé? Zábavy není nikdy dost, tak do toho pojďte s námi a najděte při zábavě nové přátele, s kterými si ještě jednou popřejeme vše nej do nového roku 2014!


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 775574939 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Seznamka 

Seznamka
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?