přeskočit na obsah


 
 
 

Středočeské-pražské seznámení

Dne: 31.01.2010 vložil Dana Peterková

         
 

Hledáte partnerku či partnera ze Středních Čech- Prahy a okolí? Chcete získat nové zážitky a pozitivní energii při netradičním víkendovém programu? Je tu speciální seznamovací víkend pro nezadané, kteří mají k Praze blízko (srdcem, bydlištěm nebo zaměstnáním).
Seznamkovské putování po Praze, jak ho ještě neznáte.
Naše pozornost bude směřovat k místům, kam rádi zavedete svého budoucího partnera/partnerku i k místům méně známým a přehlíženým, které si však zaslouží naši pozornost. Profesionální průvodce nám ukáže zajímavá místa a zákoutí Prahy a dozvíme se spoustu nových věcí a za pěkného počasí vylezeme i na několik pražských věžiček, abychom Prahu viděli z ptačí perspektivy


Cena: 2450 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Seznamka 

Seznamka
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?