přeskočit na obsah


 
 
 

Luxusní apartmán

Dne: 21.03.2016 vložil Kateřina Sluťáková

         
 

Pronajmu luxusní apartmán v klidné části města. Dům má udržovanou,okrasnou zahradu s dětským hřištěm,krytým parkováním a zahradním posezením s pískovcovým krbem(gril,udírna).Vhodný pro rodiny s dětmi. Plně vybavený apartmán s luxusní, vybavenou kuchyní, jídelnou,obývacím pokojem, prádelnou a dvěma ložnicemi, každý s vlastní koupelnou.
V okolí spousta cyklostezek, turistických bodů(rozhledny,na německé straně zámky a hrady, atd.)viz. Národní park České Švýcarsko,nedaleko Saské Švýcarsko-Bad Schandou-lázně. Cena 1.000,-/den apartmán(5 osob)+spotřeba energie.


Cena: 1000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 606335276 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?