přeskočit na obsah


 
 
 

Pronájem rekr. chat - jižní čechy

Dne: 04.04.2016 vložil Miloslav Hospodář

         
 

Milí návštěvníci ! Chcete prožít opravdu nádhernou a nevšední dovolenou v atraktivním prostředí - oblasti ČESKÉ KANADY , v ráji lesů, rybníků a mnoha historických památek ? Máte rádi sport a milujete rybaření , houbaření , či jste vyznavači cyklostezek v krásné přírodě ? Neváhejte a čtěte níže uvedenou nabídku ! Vaše volba je správná - našli jste možnost rekreace , která pokrývá všechny záliby v jednom !

Pronajmu rekr. chatu přímo u vody-rybníka 3 km dlouhého, oblast Česká kanada-obec Malý Ratmírov. Chata je plně vybavená na vaření, topení-přímotop, s vlastním soc. zařízením, 4 lůžka 1 rozkládací gauč, v obývací části satelit. TV , kuchyňka též plně vybavená,lednička,mrazák,varná konvice,dvojplotýnkový vařič apod.Posezení je možné i na prosklené verandě-zahradní nábytek.U chaty je i úložný prostor např. na jízdní kola. Parkování přímo u objektu na soukr. pozemku.V blízkém okolí všechny druhy sportu, dětské hřiště a půjčovna lodí a šlapadel. Ve vzdálenosti cca 200m možnost stravování, jinak v obci 3 restaurace a stánek s potravinami. Nedaleko v obci Dvoreček možná i jízda na koních pro dospělé i děti. Oblastí ( asi 400 ) od chaty projíždí úzkokolejka s historickými vagóny a parní lokomotivou. Okresní město Jindřichův Hradec: 6 obchodních center, bazén a nový aquapark, mnoho historických památek, největší pohybyblivé jesličky (Krýzovi) památka UNESCO, kostely, hrad se 3 nádvořími a letními programy. Zámek Červená Lhota - zámeček na vodě , zámek Dačice , zřícenina Landštejn, Třeboň, Č.Krumlov atd. V okolí mnoho rybníků - rybolov.
Cena: 7 200 Kč za týden + el. energie
Uváděná cena je za 1 rodinu a 1 týden, mimo hlavní sezonu sleva 20%, sleva též při menším počtu osob-dle dohody. Nyní při včasné objednávce VELKÉ AKČNÍ SLEVY !!
VODA-LESY-SPORT - vhodné pro rodinné rekreace! Max. kapacita cca 15 osob ( možnost 1 přistýlky na 1 chatu ).
Zaujala Vás nabídka ? Neváhejte a klikněte na kontakt a pokračujte objednávkou , nebo případnými dotazy na uvedenou emailovou adresu , či telefon. Odpověď obdržíte obratem !

V rekr. chatách rádi uvítáme i Vašeho domácího mazlíčka , předpokladem je však jeho plná zvladatelnost !
° Nejbližším atraktivním cílem je zámeček na vodě Červená Lhota
° Vhodnou výletní destinací je zřícenina Landštejn
° Pro celodenní výlet doporučujeme těsně sousedící Rakousko
° Nevšední zážitkem je i jízda na koních pro dospělé i děti - obec Dvoreček
° Raritou oblasti je úzkokolejka s historickými vagóny a parní lokomotivou

Na Váš zájem a případné objednávky se těší :


Cena: 6200 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: +420606409292 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?