přeskočit na obsah


 
 
 

30% zľava na dovolenku v Taliansku

Dne: 01.09.2016 vložil Marcela Mikulášková

         
 

Dovolenkujte s 30%-nou zľavou v poslednom voľnom 4-miestnom karavane v kempingu Mare Pineta v talianskom letovisku Lido degli Estensi.Karavany sú umiestnené v tieni vysokých pínií asi 350m od pláže.Každý z nich má drevený prístrešok,pod ktorým je kamenná dlažba, stôl a stoličky.Vnútri sa nachádza malá kuchynská linka,plynový dvojvarič,120 l chladnička,drez s tečúcou studenou vodou,hrnce,taniere,príbory,poháre,lopárik a naberačka.Z jednej strany kuchynskej linky je dvojlôžko(240cm/130cm) a z druhej strany je dverami oddelená malá detská izba s poschodovou posteľou(175 cm/60cm).Vo výbave každého karavanu je splachovacie WC,drez s tečúcou vodou,skrine,deky a malé vankúšiky,sušiak na prádlo,lopatka s metličkou,vedierko a elektrické osvetlenie.Pláž je piesčitá s množstvom športovísk a ihrísk zdarma.
Termín:10.9. - 17.9.16
Pôvodná cena:175 Eur.
V cene je zahrnuté ubytovanie pre 4 osoby, spotreba energií,parkovanie pri karavane, služby delegáta,vstupy na pláž a do bazénov.


Cena: 3660 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?