přeskočit na obsah


 
 
 

ITÁLIE TÁBOR RODIČE S DĚTMI

Dne: 26.02.2017 vložil Renata Vosáhlová

         
 

Tábor pro děti s dospělým doprovodem
Uvažujete o dovolené se svými dětmi, ale chcete mít i svůj klid a čas jen pro sebe ?
Pojeďte s námi do italského Cesenatica na „ Tábor“ pro děti i dospělé. Až na 6 hodin denně můžete děti od 6 do 15 let svěřit do péče našim zkušeným vedoucím. Pro děti je připravena celotáborová hra, pohybové aktivity, ale i tvořeníčko či základy italštiny hrou . Po cel týden je během těchto aktivit k dispozici i zdravotník.
V Cesenaticu máme zajištěno ubytování v areálu Bellelli ve dvou až pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím. Na pláž patřící k areálu je to cca 30 m. Areál je i oplocený a má svého vlastního plavčíka. V areálu jsou i různá sportoviště včetně ping-pongových stolů. Vstup do moře je velmi pozvolný, proto je tento areál velmi vhodný i pro malé děti a seniory.
Cesenatico je krásné historické městečko, které bylo jižz několikrát oceněno za čistotu vody a prostředí. Je protkáno sítí cyklostezek, které využívají i in-line bruslaři. Pokud by bylo více, jak 20 zájemců, je možno si s sebou vzít vlastní kolo za příplatek 500 Kč. Cyklovýlety nebudou konány v rámci dětského programu. Kousek od areálu je velký aquapark, tenisové kurty, hřiště na basketbal, velký park apod. Každý si zde určitě najde zábavu.

V ceně zájezdu je :
• Doprava zájezdovým autokarem s klimatizace
• Ubytování v pokojích s vlastním sociálním zázemím
• Plná penze – možnost zajištění i diety pro celiaky a vegetariány
• 6 hodin denně program pro děti ( výtvarných činností se za poplatek mohou zúčastnit i dospělí )
• Služby delegáta
• Plážový servis – lehátko + slunečník
• 2 hodinový nácvik první pomoci pod vedením instruktorky ČČK


Cena: 8490 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 777266524 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?