přeskočit na obsah


 
 
 

Prima školka :: soukromá mateřská školka :: Praha východ

Dne: 06.01.2010 vložil Lenka Výborná

         
 

Prima Školka je soukromá mateřská školka, která je nakloněna individuálním požadavkům dětí i rodičů. Naše školka je určena všem dětem od 3 let a nachází se na Praze Východ. Naší filozofií je poskytnou dítěti zábavné, bezpečné a podnětné prostředí, které jej bude podporovat a motivovat k dalšímu rozvoji. V klidu a bezpečí se v naší školce necítí jen děti, ale dopřáváme pocit jistoty i rodičům, a to především webkamerou, která neustále snímá prostor herny a terasy a každý rodič má tak možnost své dítě sledovat online.

Pro děti zajišťuje pedagogicky vzdělaný personál celodenní program, který se v průběhu měsíce zaměřuje na všechny složky výchovy – tj. výtvarnou, hudební, pohybovou, tělesnou, multikulturní, literární, pracovní, ekologickou, estetickou, dramatickou, dopravní, atd.

Velice nám záleží na tom, aby návštěvy v Prima školce byly pro Vaše děti zábavným i poučným zážitkem. Jsme tedy otevřeni Vašim požadavkům a námětům a hledáme společně cesty k jejich realizaci a naší vzájemné spolupráci.

Rádi uvítáme Vás i Vaše děti v Prima Školce.


Cena: 1 Kč


Kraj:
Středočeský kraj


Telefon: 608645238 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?