přeskočit na obsah


 
 
 

Mikuláš Praha

Dne: 04.11.2015 vložil Mikuláš domů

         
 

Mikuláš, čert a anděl na objednání až k Vám domů nebo do školky, firmy či restaurace. Přijdeme k Vám a dopřejeme tak Vašim dětem tradiční zážitek neodmyslitelně patřící k dětství. Pro objednání volejte nebo piště na email. Návštěva zahrnuje Mikuláše s knihou hříchů a zásluh. Anděla, který má pro každé hodné dítě i nějaký drobný dárek a samozřejmě čerta, kterému nechybí uhlí ani pytel, ve kterém si odnáší děti na převýchovu do pekla.
Ve firmě nebo ve školce je možný doprovodný program a cena je dohodou.
Návštěva u Vás doma je za 250,- Kč.
Školky a firmy navštěvujeme po celé Praze a v blízkém okolí Prahy.
K Vám domů můžeme zavítat: Praha 11 (Jižní město), Praha 4 (Krč, Kamýk, Lhotka), Praha 2 a Praha 3 (Žižkov a Vinohrady - za příplatek), Uhříněves.


Cena: 250 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 773099794 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?