přeskočit na obsah


 
 
 

Levná zimní dovolená v Krkonoších

Dne: 27.12.2011 vložil Jana Bartoničková

         
 

Nabízím Vám ubytování Bartonička ve Vysokém nad Jizerou - Horní Tříči. 300 metrů od domu skiareál Kamenec (Jablonec nad Jizerou), 2 km autem Skiareál Šachty a Větrov (Vysoké nad Jizerou).

Na patře se nachází 5 pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením a lednicí. Na chodbě je k dispozici 6. koupelna s vanou. Společenská místnost (TV), vybavená kuchyně (2 sporáky, mikrovlnka, kávovar, varné konvice, nádobí). Nová herna - stolní fotbálek, elektronické šipky a billiard. Wi-fi po celém objektu zdarma. Možnost sauny. Ubytování v soukromí, v klidné přírodě.

Ceny od 220,- Kč/noc, děti 2-5 let od 90,- Kč/noc, děti 6-10 let: od 130,- Kč/noc.

Cena je konečná a zahrnuje ubytování, ložní prádlo, pobytový poplatek a veškeré energie.Více na www.ubytovani.bartonicka.cz, 736 245 464.


Cena: 220 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 736245464 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?