přeskočit na obsah


 
 
 

VASE DOVOLENA VE FRANCOUZSKYCH ALPACH

Dne: 26.11.2012 vložil Jana Smolikova

         
 

Soukroma osoba pronajima apartment pro 6 – 8 lidi v typicke alpske chate v Saint sorlin d’Arves (Savoi).
Apartment se nachazi v druhym poschodi chaty a ma nadherny vyhled na okolni krajinu. Je orientovan na jihovychodni stranu a ma balkon, coz oceni hlavne milovnici slunicka. Chata ma take vytah. Parkoviste je asi 50m od chaty.
Apartment je duplex. V prizemi se nachazi obyvaci mistnost, spojena s malou kuchynkou, ktera je vybavena lednickou, mikrovlnkou, elektrickym sporakem, koupelna s vanou, WC a na chodbe je jedna postel. V patre pak nachazime jeden pokoj s velkou posteli (2 osoby), 3 postele a koupelnu se sprchovym koutem.
Chata se nachazi v srdci lyzarskeho strediska « Les Sybelles » (nadmorska vyska 1600-3570m) a je jen 300m od sjezdovky.
Stredisko je vybaveno vsim potrebnym. Najdeme tam obchody, pujcovny lyzarskeho vybaveni, restaurace i materske centrum pro ty nejmensi.
Pro vice informaci a rezervaci, nevahejte me kontaktovat na janasmolikova@yahoo.com
Ceny se pohybuji od 250 euro za apartment do 1160 euro podle sezony.


Cena: 250 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: +336017309292 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?