přeskočit na obsah


 
 
 

Nebankovní hypotéka, až na 20let, levná

Dne: 04.08.2008 vložil Sobotková Jarmila

         
 

PŘEÚVĚRUJTE SI SVÉ DLUHY A ZÁVAZKY.MÍSTO VÍCE PŮJČEK, PLAŤTE JEDINOU. Nové nebankovní úvěry – amer .hypotéky.Nerozhoduje registr bankovních neplatičů. Ručíte domem, bytem.

-Půjčuje se max. na 20 let,

-Max. půjčená částka 50% až 70% odhadu ceny nemovitosti. Odhad si uděláme sami.

-Půjčíme max. do 2 000 000 Kč..

-Nemovitost musí být čistá, bez exekucí

Ale lze vyplatit zástavy a hypotéky bank+ hotovost.

Pokud už je exekuce, tu vyplatíme nejdříve jiným úvěrem

a do 3 měsíců přeúvěrujeme na tento úvěr.

-Pokud neprokážete příjmy, úrok kolem 7-9% ročně-Nezajímají nás nedoplatky na zdravotní, sociální,finanční úřad.Připravíte si podklady.

-Vyplníme s Vámi žádost.

Pokud je nemovitost čistá je toto nejlevnější úvěr svého druhu na trhu.Tel. 776119448, info.uspora@seznam.cz,

http://www.uvery-pujcky.crd.cz


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 776119448 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Hypotéka je výhodný způsob, jak získat prostředky potřebné k financování vlastního bydlení. Na finančním trhu je mnoho společností, které nabízí Hypotéky, které od sebe odlišuje výše, doba splácení, délka fixačního období, výši LTV a úrokové sazby či možnost předčasného splacení. Abyste získali tu nejlepší hypotéku pro vás, využijte služeb hypoteční kalkulačky.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?