přeskočit na obsah


 
 
 

Americká nebankovní hypotéka bez registru

Dne: 26.02.2017 vložil Zita Železná

         
 

Nebankovní Hypotéka se zástavou nemovitosti, až do 85% hodnoty zastavované nemovitosti, až do 50 mil., za výhodných podmínek, nízký úrok, nízké splátky.
Možnost ručit nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.
Půjčku můžete použít na cokoliv, nedokládáte účelovost. Nenahlížíme do registrů.
Čerpání do 3 dnů. Splatnost až 30 let. Možnost odkladu splátek, možnost bezúročného doplacení.
Nabízíme konsolidaci splátek. Vyplácíme exekuce.
Neváhejte nás kontaktovat PO-NE 9-19 hod, vyřizujeme celou ČR.


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774834354 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Hypotéka patří ke způsobům, jak z cizích zdrojů financovat vlastní bydlení. Na finančním trhu je mnoho společností nabízejících hypotéky, které od sebe vzájemně odlišují jednotlivé parametry, jako například výše hypotéky, doba splácení, výše úrokové sazby, délka fixačního období apod. Pokud chcete získat tu nejvýhodnější hypotéku, využijte k výpočtu Hypoteční kalkulačka.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?