přeskočit na obsah


 
 
 

Nebankovní hypotéka dle Vašich potřeb!

Dne: 11.03.2017 vložil Zita Železná

         
 

Nabízíme Nebankovní Hypotéku se zástavou nemovitosti použitelnou na cokoliv.
Půjčíme až do 80% hodnoty zastavované nemovitosti, až do výše 50. mil.. Lze ručit i nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.
Nabízíme jednoduchou smlouvu, nízký úrok, nízké splátky, splatnost až 30 let, rychlé vyřízení, bezplatné poradenství, bez jakýchkoliv poplatků předem.
Nenahlížíme do registrů.
Možnost odkladu splátek, čerpání do 3 dnů, možnost bezúročného doplacení.
Vyplácíme exekuce zástavou nemovitosti, konsolidace půjček zástavou nemovitosti.
Neváhejte nás kontaktovat PO-NE 9-19 hod, vyřizujeme celé území ČR.


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774834354 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Hypotéka je jedním ze způsobů, jak získat finanční prostředky nezbytné k financování vlastního bydlení. Finanční trh nabízí mnoho společností, které nabízí hypotéky. Jednotlivé nabídky hypoték od sebe odlišuje výše hypotečního úvěru, délka fixačního období, výše LTV, úrokové sazby či doba splácení. Abyste získali tu nejvýhodnější hypotéku, využijte služeb Hypoteční kalkulačka.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?