přeskočit na obsah


 
 
 

Nebankovní hypotéka dle Vašich potřeb!

Dne: 22.03.2017 vložil Zita Železná

         
 

Nabízíme Bezúčelovou Nebankovní Hypotéku se zástavou nemovitosti.
Půjčíme Vám až 80% hodnoty zastavované nemovitosti, až do výše 50. mil.. Lze ručit i nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.
Nebankovní hypotéku lze využít na vyplacení exekucí, drahých zástav, ke konsolidaci nebo jen rekonstrukci nemovitosti, případně oddlužení nemovitosti před prodejem.
Nabízíme Vám jednoduchou smlouvu, minimální dokladovost, nízký úrok, nízké splátky, splatnost až 30 let, rychlé vyřízení, bezplatné poradenství, bez jakýchkoliv poplatků předem.
Nenahlížíme do registrů.
Neváhejte nás kontaktovat PO-NE 9-19 hod, vyřizujeme celé území ČR.


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774834354 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Hypotéka je způsob, jak získat prostředky a financovat tak vlastní bydlení, pokud vám k tomu nestačí vaše vlastní finanční prostředky. Hypotéky, které jsou na trhu, se od sebe odlišují podle jejich výše, výše úrokové sazby, LTV či například délky fixačního období. Pokud chcete najít tu nejvýhodnější hypotéku, využijte služeb hypoteční kalkulačky.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?