přeskočit na obsah


 
 
 

Americká nebankovní hypotéka spolehlivě!

Dne: 18.04.2017 vložil Zita Železná

         
 

Nabízíme Vám finance formou Nebankovní hypotéky bez prokazování účelu financí.
Půjčit si můžete 50 tis. až 50 mil. Kč, až do 85 proc. ceny nemovitosti. Ručení nemovitostí je podmínkou k vyřízení úvěru.
Neřešíme žádné záznamy v registrech, vyplácíme i exekuce.
Nebankovní americkou hypotéku můžete bezúročně splatit, žádná víceletá fixace.
Ručit nemovitostí lze i ve vlastnictví třetí osoby.
Jednoduchá nezávazná žádost, vyřízení nebankovní americké hypotéky max. do 7 dnů od podání žádosti. Jsme pro vás po celé ČR.
Rychlé a jednoduché vyřízení! Odhad zdarma, se smlouvou přijedeme za Vámi.

V případě že se nedovoláte vyčkejte, budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Pro urychlení vyřízení uvádějte ve Vaší odpovědi RČ a telefon. Bez zanechání kontaktu Vám nemůžeme půjčku vyřídit.
Stačí zavolat, ihned vyřízení PO-NE 9-19 hodin , vyřizuji celé území České republiky.


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774834354 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Hypotéka je způsob, jak získat prostředky a financovat tak vlastní bydlení, pokud vám k tomu nestačí vaše vlastní finanční prostředky. Hypotéky, které jsou na trhu, se od sebe odlišují podle jejich výše, výše úrokové sazby, LTV či například délky fixačního období. Pokud chcete najít tu nejvýhodnější hypotéku, využijte služeb hypoteční kalkulačky.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?