přeskočit na obsah


 
 
 

Itálie - Kalábrie

Dne: 14.01.2010 vložil Tomislav Vojnovič

         
 

Turistický Komplex Torre Saracena se nachází na překrásném jónském pobřeží Kalábrie, v blízkosti významné archeologické oblasti Sibari.
Areál obklopen bujným borovým hájem, vzdálený pouhých 20 metrů od pláže, která se rozprostírá přímo před Turistickým Komplexem Torre Saracena s výhledem na nejčistší azurové moře Itálie. Je zde rozptýlena vůně pryskyřice smíchaná s opojnou vůní mořského jódu, dávajíc těm, kteří se dívají z nedaleké středověké saračenské věže vzácný harmonický a krásný pohled.
Struktura areálu
Torre Saracena se nachází v klidném prostředí, izolován od hlučného provozu. Představuje oázu klidu. Je ideální pro rodiny s dětmi i pro kolektivy. Uspokojí všechny vaše požadavky od klidného odpočinku až po náročnější kulturní programy.
Areál v udržované zahradě nabízí možnost využívat tenisový kurt, fotbalové hřiště, dále pak beach volley, taneční kurzy, animační programy, stolní tenis, video hry, jízdní kola a mnohé další.

20 charakteristických zděných přízemních apartmánů stavěných v řadě vedle sebe s terasou nebo předzahrádkou s vlastním zahradním sezením.
Torre Saracena nabízí různé druhy typologie ubytování,  všechny v bezprostřední blízkosti moře
Dalmacijatour -cestovní kancelář


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 281910099 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?