přeskočit na obsah


 
 
 

Jeseníky - ubytování v apartmánu pro 2 - 4 os.

Dne: 25.07.2012 vložil Alena Jandová

         
 

JESENÍKY –Rodinný penzion Vám poskytne klidné ubytování ve dvou dvoupokojových apartmánech www.jeseniky-penzion-pohoda.net , každý pro 2 - 4 osoby. Privátními vchody přímo z obytné zahrady. Tichá okrajová část u lesa, vzdálená od města Jeseník 3 min. Značené turistické trasy (od 300m) a cyklotrasa (50m) a velkého počtu zajímavostí v blízkém okolí. WI-FI po celém objektu i zahradě zdarma. Parkování na uzavřeném parkovišti. CENA OD 250 Kč / os./noc(při obsazení 4 os/ apartmán /týden)
Možnost vzít pejska. REZERVACE: www.jeseniky.penzion-pohoda.net T.728369916

VYBAVENÍ A SLUŽBY:
Vlastní vchod přímo z obytné zahrady + ložnici + pokoj + koupelnu, WI-FI, TV s plochou obrazovkou (v AP č. 1 106cm, v AP č. 2 je chytrá TV 67cm) , DVD A SATELIT . Apartmán č.1 má vchod přímo z obytné zahradyi, apartmán č.2 má vchod po venkovním schodišti do 1 poschodí. Apartmány nejsou nad sebou, takže se hosté s malými dětmi nebo pejsky se nemohou navzájem rušit. Vybaveni obou apartmánu: ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutkem vybaveným nádobím na počet os. , ledničkou s mraz. , mikrovlnkou, varnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem, Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V recepci penzionu bar s připojením na internet.
V ceně lůžkoviny. Připojení na WI-FI. Vybavení vlastního kuchyňského koutku
V ceně není poplatek obci 4 Kč/os
Polatek za psa 50 - 100 Kč.
Zvýhodněná cena od 1000 Kč noc pro rodiny s dětmi při pobytu 7 a více nocí.


Cena: 250 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 728369916 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?