přeskočit na obsah


 
 
 

koupele na duši v českém ráji

Dne: 06.02.2013 vložil jiří mikulík

         
 

Ubytování o kterém jste slyšeli.
Poskytujeme ubytovací služby s nejlepším poměrem ceny a kvality nabízených služeb.
Koupele na duši neomezeně, máme celoroční
provoz. Masáže v areálu.
Zažijete půvab minulosti s komfortem dneška. + 2 láhve sektu gratis na super koupačku pod širým nebem. Bezkonkurenční ceny s neomezeným koupáním. Vaše koupání u nás není limitováno počtem vstupů! Můžete se koupat třeba pořád. Vodu 42 C ohřávají kamna na dřevo, která jsou přímo ve vodě. Vše připravíme, vysvětlíme.
Využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i jednotlivci, společnost přátel při oslavách a zahradních party. Nezapomenutelné a romantické posezení v koupacím sudu. Ideální relaxace v letním i zimním období.
Budete spokojeni, lidé se k nám vracejí a rádi.
Děti zdarma.
Vše podrobně na : chalupa-libosoviceNezáleží na počasí. Může být nepředstavitelně špatně a Vy se můžete koupat.U NÁS SEZÓNA NEKONČÍ!


Cena: 90 Kč


Kraj:
Královehradecký kraj


Telefon: 605902638 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?