přeskočit na obsah


 
 
 

Last minute dovolená

Dne: 12.08.2013 vložil Atlantis Air Service

         
 

Last minute dovolená Slunečné pobřeží Bulharska. Zavedená CK Vám nabízí Last minute dovolenou v nádherném letovisku s názvem Slunečné pobřeží, v hotelu Central Plaza. Ubytováni budete v apartmánech. Samozřejmě Vám místo dopravy vlastní zajistíme letenku v nejvýhodnější ceně.
Poloha: Apartmány Central Plaza se nacházejí v centrální části letoviska a jsou vzdálené cca 550 m od pláže a cca 250 m od centra. Pláž: Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 550 m od apartmánového komplexu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek. Vybavení: Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (ve společných prostorách) za poplatek, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, kasino, parkoviště.
Doporučujeme: Apartmány Central Plaza jsou novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí ubytování v apartmánech. Umístění v rušném letovisku plném zábavy je atraktivní pro klienty vyhledávající rušnější noční život a přitom upřednostňují ubytování v klidnější části letoviska.


Cena: 4661 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 224890808 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?