přeskočit na obsah


 
 
 

zdarma koupele na duši

Dne: 05.11.2013 vložil mikulik

         
 

Český ráj
Zdarma koupele na duši pro všechny.
U NÁS ROZDÁVÁME..........
Podrobně aktuálně vše na www.chalupa-libosovice.wbs.cz
Zajistěte si včas termín na listopad. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.
Bezkonkurenční ceny. Rodinný Wellness - Koupací sud s ohřevem vody. Přijeďte si odpočinout a relaxovat za bezkonkurenční ceny. Vyhlídkové lety, adrenalin, masáže, odpočinek. U nás si vybere každý.
Koupele na duši zdarma pro všechny. Zajistěte si včas listopadové pobyty. U nás sezona nekončí. Přijeďte zažít půvab minulosti s komfortem dneška. Dopřejte sobě nebo svým přátelům zážitek, na který nezapomenou............


Kraj:
Královehradecký kraj


Telefon: 605902638 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?