přeskočit na obsah


 
 
 

Letenky a víza na Kubu - Cubana

Dne: 14.03.2011 vložil Cubana de Aviacion

         
 

Celoroční nabídka letenek Cubana de Aviacion z Prahy na Kubu, vnitrostátní letenky po Kubě a tranzity v Karibiku. Kubánská víza - turistické karty. Z Prahy přes Madrid, Paříž a Řím, a také z Londýna do Holguinu, Santiaga de Cuba a Havany. Economy i business třída.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 241080748 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Získejte ty nejlevnější Letenky ! Stačí, abyste sledovali trh a jakmile narazíte na levnou letenku, tak ji rezervujte a zakupte. Ideální je hledat letenky v dostatečném časovém předstihu, popřípadě sledujte akční nabídky jednotlivých společností s nabídkou levných letenek, které zakoupíte za velmi nízkou cenu.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?