přeskočit na obsah


 
 
 

Prodlužte si léto na plážích v Miami

Dne: 08.07.2015 vložil Atlantis Air Service

         
 

Do 15. července 2015 vám nabízíme zpáteční letenky z Vídně do Miami za 512 EUR. V období od 26. října 2015 do 16. prosince 2015 si tak můžete za levný peníz udělat pěkný výlet do USA a poznat Floridu.


Cena: 512 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 224890808 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Získejte ty nejlevnější letenky na trhu. Stačí, abyste sledovali trh s letenkami a pokud na Levné letenky narazíte, ihned si je zakupte. Popřípadě můžete sledovat akční nabídky jednotlivých leteckých společností, které občas s nabídkami levných letenek přicházejí. Letenky tak můžete získat za velmi slušnou cenu.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?