přeskočit na obsah


 
 
 

Letenkobraní – výprodej letenek

Dne: 04.09.2015 vložil Letenky Servis

         
 

Letenky Servis zahajuje letošní Letenkobraní čili bombastickou sklizeň nejlevnějších letenek do celého světa. Malou degustací Vám můžou být letenky např. od British Airways Bombaj od 11.105,-, Kuala Lumpur od 12.539,- Mauritius od 16.501,- Neváhejte a nakupujte ještě dnes, protože počet volných míst je limitován. U nás seženete akční letenky od všech známých leteckých společností, do všech destinací. Informace a ceny dalších letenek naleznete na našem webu, či kontaktním telefonním čísle 222 333 333


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 222333333 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Pokud byste chtěli získat ty nejlevnější letenky, které jsou k dispozici na trhu, musíte si letenky rezervovat buď v dostatečném časovém předstihu, nebo sledovat akční nabídky jednotlivých leteckých společností nabízejících Levné letenky. Těmito způsoby si můžete opravdu pořídit levné letenky za velice nízkou cenu.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?