přeskočit na obsah


 
 
 

Až 2 miliony hotově na vypl. závazků

Dne: 16.12.2007 vložil J.Sobotková

         
 PŘEÚVĚRUJTE SI SVÉ DLUHY A ZÁVAZKY.MÍSTO VÍCE PŮJČEK, PLAŤTE JEDINOU. Nové mimobankovní úvěry – amer .hypotéky.Nerozhoduje registr bankovních neplatičů. Ručíte domem, bytem.

-Půjčuje se max. na 20 let,

-Max. půjčená částka 50% až 70% odhadu ceny nemovitosti. Odhad nepotřebujete, přijedeme si nemovitost vyfotografovat sami, všechny místnosti, příslušenství , celek .

-Půjčíme max. do 2 000 000 Kč..

-Nemovitost musí být čistá, bez exekucí

Ale lze vyplatit zástavy a hypotéky bank+ hotovost.

Pokud už je exekuce, tu vyplatíme nejdříve jiným úvěrem

a do 3 měsíců přeúvěrujeme na tento úvěr.

-Pokud neprokážete příjmy, úrok kolem 7-9% ročně-Nezajímají nás nedoplatky na zdravotní, sociální,finanční úřad.

-Doba vyřízení cca 21 dní, poplatek za vyřízení úvěru se platí až z hotového úvěru . Tato půjčka je vhodná i na odkoupení bytů do os. vlastnictví.Připravíte si podklady.

-Vyplníme s Vámi žádost.

Pokud je nemovitost čistá je toto nejlevnější úvěr svého druhu na trhu.Tel. 776119448, info.uspora@seznam.cz


Cena: 10 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 776119448 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Při založení společnosti se musíte obrnit trpělivostí a počítat s tím, že se jedná o časově náročný proces. Pokud však na založení s.r.o. a Založení a.s. nechcete být sami, můžete využít našich služeb a celý proces se založením společnosti si usnadnit. Můžete však využít i možnosti zakoupení již založené ready made společnosti a začít se svým podnikáním ihned. Rovněž můžete využít možnosti poskytnutí sídla společnosti prostřednictvím naší společnosti.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?