přeskočit na obsah


 
 
 

Exekuce na domě, bytě vyplatí soukr. osoba

Dne: 16.12.2007 vložil J.Sobotková

         
 

Soukromé nebankovní zdroje, 4 různí investoři na exekuce, 2 na přeúvěrování .Domy, byty.PŘÍKLAD.

Kombinace dvou úvěrů na vyplacení exekucí.Nebo odkoupení družstevního bytu do osob. vlastnictví.

Příklad, máte na domě, na LV, exekuci 200 000Kč a hrozí dražba.

Bez poplatků předem, odhad si děláme sami. NEBANKOVNÍ!Uzavřete smlouvu o úvěru č. 1, cílová částka 200 000.- Kč

Vyplatíme Vaši exekuci , vyčistíme katastr.

Smlouva o úvěru je na max.12 měsíců, neplatíte jistinu, ale jen úrok a to 3% měsíčně ,tedy 6000.- Kč měsíčně, ale jen do doby, než se vymaže exekuce z katastru.Potom hned přeúvěrujeme dalším úvěrem, levným a na delší dobu.

Jak???1.MOŽNOST:

ZA 3 MĚSÍCE PŘEÚVĚRUJEME NEBANKOVNÍ AMER. HYPOTÉKOU AŽ NA 20 LET, ÚROK 8%ROČNĚ, SPLÁTKA 2085.- Kč měsíčně, lze doplatit i dříve.A tou vyplatíme úvěr č. 1.

******************2.možnost:

Tím, že si klient poplatil dluhy, může si vyčistit alespoň částečně registry neplatičů( CBCB, SOLUS, CERD) a můžeme mu vyřídit bankovní hypotéku nebo překl. Úvěr ze stavebního spoření.

Také lze udělat nebankovní zpětný leasing nemovitosti, Až 20 let, úrok 8-10% ročně.Časově se úvěry liší podle náročnosti, vysokého počtu věřitelů, rychlostí Katastrálních úřadůTYTO KOMBINACE JSOU NEJLEVNĚJŠÍ MOŽNOSTÍ NA TRHU.ZAVOLEJTE SI PRO INFO: 776 119448, 530310553, P. SOBOTKOVÁ,

info.uspora@seznam.cz


Cena: 10 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 776119448 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Při založení společnosti se musíte obrnit trpělivostí a počítat s tím, že se jedná o časově náročný proces. Pokud však na Založení s.r.o a založení a.s. nechcete být sami, můžete využít našich služeb a celý proces se založením společnosti si usnadnit. Můžete však využít i možnosti zakoupení již založené ready made společnosti a začít se svým podnikáním ihned. Rovněž můžete využít možnosti poskytnutí sídla společnosti prostřednictvím naší společnosti.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?