přeskočit na obsah


 
 
 

Nová nabídka pro podnikatele, proplácíme faktury vydané

Dne: 02.05.2016 vložil Zita Železná

         
 

Nová nabídka pro podnikatele. Čekáte dlouho na úhradu faktur od odběratele? Potřebujete na tu dobu sehnat další peníze aby jste měli na materiál, naftu a provoz firmy?

Máme pro podnikatele a firmy novou nabídku. Umíme financovat vydané faktury i bez jakékoliv zástavy.

Dále nabízíme půjčky pro podnikatele a firmy až do 800.000,- bez zajištění, s doložením 2 posledních daňových přiznání, důležitý je váš obrat.
Pro podnikatele podnikající méně než rok nabízíme půjčku až 60.000,-. I pro cizince s trvalým pobytem.

Dále nabízíme podnikatelům levé úvěry na zástavu jak nemovitostí, tak movitých věcí, např. auto, strojní vybavení, technické věci a pod.

Možnost několika variant, např. stálé měsíční splátky s pevným úrokem, nebo až 2 roky nesplácíte nic a po uplynutí sjednané doby uhradíte celý úvěr včetně úroků naráz - skvělý překlenovací úvěr pro podnikatele.

Levný úvěr s bankovním úrokem je rychlé a levné řešení vašich finančních problémů.
Volejte každý den tel. 774 83 43 54.
www.pujckyucetnictvipraha.cz


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774834354 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Chcete začít s podnikáním, ale uvědomujete si, že Založení společnosti provází mnoho činností, které jsou nejen časově, ale i finančně náročné? Pak vězte, že existuje řešení. Rádi vám se založením s.r.o. či založením a.s. pomůžeme, popřípadě můžete využít naší nabídky již založených ready made společností. Rovněž nabízíme možnost poskytnutí sídla společnosti na atraktivní adrese.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?