přeskočit na obsah


 
 
 

Konzultační právní a realitní kancelář

Dne: 18.07.2008 vložil Petra

         
 

Nemáte přehled v záležitostech prodeje či koupi nemovitosti? Nedůvěřujete nebo se obáváte právního zastoupení protistrany ?

Nabízíme Vám zastoupení při jednáních s Vaší protistranou ( realitní kanceláří nebo přímým majitelem) při koupi nebo prodeji nemovitosti, přípravě podmínek obchodu, vč. přípravy nebo kontroly předložených smluv, zajištění bezproblémových finančních toků ( bankovní nebo jistotní úschovy) až po jednání s katastrem nemovitostí. Řešíme také zastoupení při převodu majetku v družstevním vlastnictví. Služby jsme schopni zajistit ve velmi krátkých časových intervalech, s co možná největším respektováním Vašich přání a potřeb. Tel. 724 304 603


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 724304603 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Váháte, zdali začít s podnikáním, neboť se obáváte činností, které jsou spojeny se Založením společnosti? Vaše obavy se založením s.r.o., ale rovněž i se založením a.s. vás zbavíme. Můžete si od nás rovněž zakoupit již založenou ready made společnost a s podnikáním začít téměř okamžitě. V případě vašeho zájmu rovněž nabízíme možnost poskytnutí sídla společnosti na atraktivní adrese ve vašem městě.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?