přeskočit na obsah


 
 
 

nabízím firmy plátce DPH

Dne: 27.09.2017 vložil Memfis

         
 

prodám firmy sro s registrací k DPH. Firmy jsou nově založené a registrace je přidělena v roce 2017. Dále taky mám v nabídce čtvrtletní plátce DPH a společnosti s historií a obratem. Všechny společnosti mají řádné učetnictví k předání a bezdlužnost s čestným prohlášením. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Ceny se pohybují od 75 do 240 tis


Cena: 88000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 608085094 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Rádi byste začali s podnikáním, ale nevíte si rady, jak na Založení společnosti? Pak můžete využít našich služeb a my vám se založením s.r.o. či se založením a.s. rádi pomůžeme. Pokud nechcete čekat, můžete rovněž využít možnosti zakoupení ready made společnosti. Taktéž nabízíme možnost poskytnutí sídla společnosti na atraktivní adrese.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?