přeskočit na obsah


 
 
 

Luxusní cestování pro všechny

Dne: 31.05.2013 vložil Tamara Kahánková

         
 

Rádi cestujete?
Nyní máte možnost užívat si dovolené s rodinou nebo přáteli podle vašich představ po celém světě za super ceny s až 90% slevou a ještě k tomu získat velice solidní příjem :) Úžasné ceny ubytování, okružních i námořních plaveb, slevové karty do celosvětových sítí autopůjčoven.
Jediný doživotní vstupní členský poplatek, žádné další měsíční „udržovací“ platby, přehledný plán odměn. Absolutní novinka, není třeba čekat na otevření „národních“ větví- možnost široké expanze i do zahraničí.
Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na BonVoyageCZ@seznam.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/BonVoyageCz


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?