přeskočit na obsah


 
 
 

Řecko 12 dní u moře pro seniory a hendikepované

Dne: 09.06.2013 vložil CK LOTOS

         
 

POBYTOVÝ 14 DENNÍ ZÁJEZD ŘECKO – STAVROS


Nabídka pro hendikepované, seniory a jejich rodinné příslušníky a přátele

Termín 7.9. – 19.9.2012

CENA 5900,-Kč dospělá osoba

dítě s 2 platícími do 6let zdarma do 10let 4000,-Kč paušál

Termín: 18.6. - 29.6. cena 5000,-Kč

TYTO CENY PLATÍ PRO VŠECHNY OSOBY STARŠÍ 15 LET , HENDIKEPOVANÉ A JEJICH DOPROVOD ! Děti do 6 let zdarma do 12 let paušál 4000,-KčCena obsahuje:Dopravu, ubytování, pobytovou taxu, povlečení, používání bazénu včetně lehátek,pojištění CK proti úpadku u ČPP a.
s.

Naši turisté jistě uvítají individuální péči, kterou jim poskytujeme již 22 let. V místě pobytu je zajištěna všestranná lékařská péče od praktic. lékaře, dětského, zubního i specialistů.

STAVROS - ráj dostupný všem lidem. Nachází se ve Strimonickém zálivu na pobřeží Egejského moře, které je známé po mnoho let svými léčebnými účinky, cca 70km od Thessalonik na poloostrově Chalkidiki. Okouzlující příroda, zeleň a rozlehlé pláže( 12km) s křišťálovou vodou jsou známé po tisíciletí. Pláž ve Stavrosu má již po několik let „ Modrou vlajku“ kterou uděluje komise EHS za nejčistší moře. Kombinace hor a moře nabízí širokou možnost dovolené pro každého. Přičteme - li kvalitní služby, pohostinnost a snahu vždy obsloužit zákazníky k plné spokojenosti, ceny srovnatelné s ČR, lehce se vysvětlí velký zájem návštěvníků po mnoho let o toto turistické letovisko - šperk Makedonie.
Možnost procházek po pobřežní promenádě nebo v uličkách střediska s množstvím taveren a obchůdků. Bohatá nabídka fakultativních výletů. Široká písečná pláž s pozvolným přístupem do moře, , je vhodná pro rekreaci klientů všech věkových skupin. UBYTOVÁNÍ: APARTMÁNOVÝ KOMPLEX FILIPOS - jeden z nejkrásnějších komplexů v celém Stavrosu v klidové zóně vybavený 2 bazény. Jeden mělký pro děti + hlubší pro dospělé. Je cca 10min od pláže a 15min od středu města, (doba je uváděna tak, že ji ušla paní s 2 francouzskými berlemi) ,součástí komplexu je i zahradní gril, přístřešek s možností posezení pro kolektiv, pěkná udržovaná zahrada, venkovní sprchy a WC. menší hotel s rodinnou atmosférou , pouze pro naše klienty.
APARTMÁNOVÝ KOMPLEX ZOJA – Udržovaný komplex, umístěný cca 5minut od pláže, 5 min od středu města. od hotelu FILIPOS je vzdálen cca 5min. Hodnocení - Velmi příjemná residence, kterou doporučuji všem cestovatelům, kteří chtějí bydlet v blízkosti moře.

DOPRAVA AUTOBUSOVÁ: vzhledem k tomu, že do tohoto letoviska jezdíme již více než 21 let mají připravenu trasu bez stresujících situací z 90 % po dálnicích, s pravidelnými zastávkami na občerstvení a protažení. Pro letošní sezonu jsme zakoupili pro dopravu autobus DAF SBR 4000, který má možnost při nastupování snížit nástupní výšku na minimum, aby nastupování dobře zvládli i klienti hůře mobilní. Autobusy jsou vybaveny DVD/video přehrávačem, WC, barem (prodej nápojů za Kč).
Nejezdíme přes Bulharsko, ale trasou přes Makedonii. Tato trasa je z 90% po dálnicích, velmi pohodlná a rychlá. Makedonie nemá víza! Z českých hranic jste až před hotelem v Řecku za cca 22 až 24 hodin.
ODJÍŽDÍME bez doplatku Z Prahy,Kolína, Chvaletic, Přelouče,Pardubic, Chrudimi, Vys. Mýta, Svitav a Brna, Břeclavi, hraničního přechodu Lanžhot.
Využít můžete svoz z Trutnova (330,-Kč), D.Králové (310,-Kč) , Jaroměř (280,-Kč), H.Králové(180,-Kč)Olomouc 400Kč,Teplice 400Kč,Plzeň Liberec 400Kč,Tábor 400Kč. CK si vyhrazuje možnost při malém počtu klientů na svoz (min. 6) změnit místo odjezdu.

ŽIVOT V ŘECKU: Úřední řečí je zde řečtina ale domluvíte se i anglicky. Specialitou Stavrosu je že v 90% obchodů se domluvíte česky a v restauracích Vám nabídnou jídelníček v češtině. Elektrické vedení je 220V.
STRAVOVÁNÍ .Řecká polopenze: řecká jídla podávaná v restauraci cca 10min od Filiposu v rodinné Taverně u Janise, Taverna je proslulá velmi dobrým jídlem, obsluhou i v češtině, bezbariérovým přístupem a klidnou atmosférou. Polopenze se objednává a platí v Řecku při příjezdu. Cena pro dospělého: 150Euro, dítě do 10let 125Euro na pobyt.
Také lze stravování řešit i individuálně s tím, že již v brzkých ranních hodinách je otevřeno pekařství s cca 30 typy sladkých koláčů, rohlíků, chleba , pizza.Večer se lze zastavit též individuelně kdekoliv na večeři včetně Taverny u Janise . Možnost půjčení kola ( cena podle doby cca 10EURO, motorky cca 20 EURO - 24hodin, auta 35 až 100 EURO na 24hod, záleží na typu a velikosti auta. (je třeba řidič. průkaz + pas)
Možnost výletů: Ceny v Euro platné minulou sezonu: Meteory 30 ,-Kavala - Thassos 30,-, Waterland 32-, Thessaloniky 18,- , , Athos 28,- , pirátská plavba 32 Euro, Děti do 10 let sleva


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 466985652 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?