přeskočit na obsah


 
 
 

WWW.SMUTNYDLUZNIK.CZ

Dne: 22.08.2013 vložil Veronika

         
 

Jsme společnost s dlouholetou tradicí v úspěšném vymáhání pohledávek a touto cestou Vám nabízíme pomocnou ruku ve vymáhání Vašich finančních prostředků od dlužníků. Naší prioritou je osobní kontakt s dlužníky monitorován jak audio tak i video nahrávkou. Provizní systém máme nastavený od 10% z vymožené částky, což je více než přijatelné za to, že ušetříte za soudní výlohy, advokáty atd...
Potřebujete pomoci? Neváhejte nás kontaktovat a budete spokojeni...

AMM holding, a.s.
Veronika P.
vedoucí obchodního oddělení
tel: 601 392 865
Veronika.petrzelova@ammholding.cz


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 601392865 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Ve chvíli, kdy si nevíte rady s vymáháním pohledávek, svěřte se raději do rukou odborníků a nechte si s vymáháním svých pohledávek pomoci. V oblasti Vymáhání pohledávek jsme opravdovými profesionály a dokážeme s vymáháním dluhů opravdu pomoci.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?