přeskočit na obsah


 
 
 

Prodej pohledávek

Dne: 04.08.2014 vložil INSOLV, v.o.s.

         
 

INSOLV, v.o.s., jako insolvenční správce dlužníka DAX Logistics (Czech Republic), spol. s r.o. vyhlašuje výběrové řízení na postoupení pohledávek z majetkové podstaty dlužníka za povinnou osobou Reality-abc s.r.o., IČ 289 31 343, v celkové výši 344 826,- Kč.
Kritériem výběru je výše úplaty za postoupení bez DPH. Nabídky na postoupení pohledávek předkládejte k rukám IS nejpozději do 2.9.2014 včetně v uzavřené obálce s označením „Nabídka Pohledávky DAX - NEOTVÍRAT!“. Bližší info na tel.: 222 361 153 nebo emailu: info@insolv.cz


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774568000 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Využijte našich služeb Vymáhání pohledávek. Jsme opravdovými profesionály a na poli vymáhání pohledávek působíme již řadu let. Nyní již na vymáhání dluhů nemusíte být sami. S vymáháním pohledávek vám pomůžeme právě my.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?