přeskočit na obsah


 
 
 

Záchrana domova před exekutory a dražbou

Dne: 05.01.2015 vložil infolinka

         
 

Nenechte si prodat dům, byt ani jen podíl v dražbě. Aby jej dražitel prodal za dvě třetiny, nebo polovinu odhadu? Je to ta poslední varianta, kterou nedopusťte, když nemusíte. Ve většině případů jsme našli řešení a dražitele zastavili. To příkladně za cenu toho, že jsme Vaši pohledávku uhradili. Lze to i způsobem, který není nákladný při platbě jen úroků. Z řady způsobů přeúvěrováním nebankovním produktem aj. Dokážeme to bez ohledu na registry a prokazování příjmu. Důležité je však napsat, nebo zavolat včas a situaci řešit. Působíme po celé ČR. Více www.pujcka-bez-rizika.com


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 777467279 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Pokud nejste specialisty na vymáhání pohledávek, nechte to na nás. V oblasti Vymáhání pohledávek patříme k opravdovým profesionálům a s vymáháním dluhů dokážeme pomoci. Využijte našich služeb vymáhání pohledávek a mějte své peníze zpátky co nejdříve.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?