přeskočit na obsah


 
 
 

pohledávka

Dne: 01.03.2015 vložil Igor

         
 

Popis: Kdo by odkoupil nebo vymáhal pohledávku v částce 35 000,-kč?? Radší bych prodal za Vaši cenu nebo jsem na socialce a nemám na provize. Vše je právoplatný a taky rozsudek od soudu. Ozvete se,klidne i večer do 21:00h. platí do vymazání.


Cena: 100 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 792284686 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Chcete poradit a pomoci s vymáháním pohledávek? Obraťte se na nás a nebuďte již na vymáhání dluhů sami. Řadíme se k profesionálům v oblasti Vymáhání pohledávek. Pokud využijete služeb vymáhání pohledávek od naší společnosti, můžete si být jisti, že své peníze budete mít brzy zpět.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?