přeskočit na obsah


 
 
 

Pohledávky na prodej

Dne: 08.12.2015 vložil Kupsito

         
 

Prodám pohledávky vůči: Jiří Piskor (Duchcov); Dušan Rusnák (Teplice); NORDAG Int. spol. s.r.o. (Bystřany); Pavel Hejl (Bílina); RADIÁLKA SBS Ústí nad Labem, s. -Dubí); RIST spol. s.r.o. (Praha); Václav Gajdoš (Teplice). Super cena DOHODOU!


Cena: 111 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 730663766 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Pokud nejste specialisty na Vymáhání pohledávek, nechte to na nás. V oblasti vymáhání pohledávek patříme k opravdovým profesionálům a s vymáháním dluhů dokážeme pomoci. Využijte našich služeb vymáhání pohledávek a mějte své peníze zpátky co nejdříve.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?