přeskočit na obsah


 
 
 

Dejte STOP exekucím!!!! - Potřebujete POMOC ? - JSME TU PRO VÁS !!!! – ZAVOLEJTE NÁM

Dne: 05.02.2016 vložil Jana Svobodová

         
 

VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK │ INKASO POHLEDÁVEK │ ŽALOBY │ EXEKUCE │SOUDNÍ ŘÍZENÍ │MEDIACE │PŮJČKY │ ODDLUŽENÍ – OSOBNÍ BANKROTY │PORADENSKÁ ČINNOST │PRÁVNÍ ČINNOST │
Help for You (Pomoc pro Vás) Poskytuje pomocnou ruku při řešení zadluženosti a následné vyřešení osobního bankrotu, který umožňuje snížení vašich dluhů až o 70%. Dále Vám naše firma poskytne řešení v určité oblasti vašich financí, půjčky, vymáhání pohledávek, odkup pohledávek. Dále jsme schopni za Vás řešit Vaše nevyřešené spory ať už v oblasti Občanskoprávní, Obchodněprávní, nebo Pracovněprávní a Rodinného práva. Jsem schopný vám pomoci s přípravou řešení vašich potřeb k vaší spokojenosti s dobrými právníky naší firmy .
Některé služby naše firma poskytuje bezplatně (zdarma)


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 702078732 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Chcete poradit a pomoci s vymáháním pohledávek? Obraťte se na nás a nebuďte již na vymáhání dluhů sami. Řadíme se k profesionálům v oblasti Vymáhání pohledávek. Pokud využijete služeb vymáhání pohledávek od naší společnosti, můžete si být jisti, že své peníze budete mít brzy zpět.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?