přeskočit na obsah


 
 
 

HUD. SKUP. REMIX Z VAL. MEZ. HLEDÁ ZPĚVAČKU (I ZAČÍNAJÍCÍ AMATÉRKU)

Dne: 15.09.2008 vložil Ivo Dorotík

         
 

Hudební skupina REMIX z Valašského Meziříčí hledá zpěvačku - tanečnici (i začínající amatérku), která by měla zájem zpívat o víkendech (v okresu Vsetín) za finanční honorář současnou moderní taneční muziku

(Leona Lewis, Sugababes, Madonna, Christina Aquilera, The Pussycat Dolls, Novaspace, Shaun Baker, Verona, Ewa Farná, Lemonde a t.d.), která ráda tancuje, má jiskru a šmrnc, ráda se moderně obléká a má pohybové nadání a nedělal by jí problém vystupovat před větším množstvím lidí. Většina písniček v Anglickém jazyku. Hra na klavír, klávesy výhodou. Není to však podmínkou. Příjemný vzhled a vystupování. Věk od 16 let. Může být i přespolní studentka studující ve Valašském Meziříčí.

Zn. Spěchá. " Nástup ihned, po zvládnutí základního repertoáru "Kontakt: 605 437 048

www.remix.kx.cz

ICQ: 494422729


Cena: 1 Kč


Kraj:
Zlínský kraj


Telefon: 605437048 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?