přeskočit na obsah


 
 
 

Živá hudba na svatbu … Jihočeský kraj- KAPELA LABYRINTH

Dne: 07.03.2016 vložil Antonín Pauer

         
 

Hudební duo / trio: LABYRINTH se specializací na svatební oslavy Vám profesionálně zahraje na Vaší akci. Hrát můžeme ve dvou až třech muzikantech, dle Vašeho přání. Hrajeme živě hudbu pro všechny generace. Kapela na svatbu, muzika na večírek, párty, narozeniny, raut, promo - W W W . H U D B A . S N A D N O . E U Hrajeme svatby, jubilea, různé oslavy a večírky. Zajistíme hudbu na vysoké úrovni a za příznivou cenu. Více informací na našich stránkách: www.hudba.snadno.eu - Týn nad Vltavou -
České Budějovice - Třeboň - Jindřichův Hradec - Milevsko - Strakonice - Český Krumlov - Prachatice - Vodňany - Dačice - Nové Hrady - Trhové Sviny - České Velenice, samozřejmě nejen v rámci Jihočeského kraje.


Cena: 850 Kč


Kraj:
Jihočeský kraj


Telefon: 739 38 20 51 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?