přeskočit na obsah


 
 
 

Kurzy pro radost

Dne: 17.09.2014 vložil Šárka Olbertová

         
 

Dobrý den,

tak tohle se mi moc líbí a dosud to u nás scházelo. Na českém internetu se objevil zbrusu nový portál KurzyProRadost.cz a kurzy na něm se mi tolik líbí, že Vám o nich prostě musím říct! Podívejte se na ně taky:
http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=drpc2mk7

Dají se tam pořídit on-line kurzy profesionálních lektorů za zlomek ceny jejich živých kurzů. A co mě úplně šokovalo, je to, že všechny kurzy mají kromě placených částí taky části ZDARMA.

A na co se můžete těšit? Najdete zde spoustu kreativních kurzů – FIMO, pedig, patchwork, kurzy kreslení…, kurzy rozvíjení osobnosti – Time management, Krok za krokem sebekoučem, kurzy fotografie a úpravy fotografií, AJ pro děti a další zajímavé kurzy.

Co je dobré, že tam stále přibývají nové a nové kurzy, takže když třeba teď nenajdete svůj “šálek kávy”, tak se tam třeba časem objeví.

No a aby Vám nic neuteklo, můžete tam nechat svůj e-mail a na každý nový kurz Vám přijde upozornění. Zaregistrovat k odběru zdarma se můžete prostřednictvím uvedeného odkazu:


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?