přeskočit na obsah


 
 
 

Kurzy malování ve Znojmě

Dne: 27.11.2014 vložil Simona Spurná

         
 

Dne 6. 12. 2014 se ve Znojmě uskuteční jednodenní kurz olejomalby suchým štětcem. Kurz je určen pro každého od 14-ti let. Přijďte si namalovat vlastní obraz ! Cena kurzu: 1700,- Kč. Doba trvání kurzu: cca od 9:00 do 14:00 hod. Veškeré výtvarné potřeby a pomůcky jsou v ceně kurzu.
Jedná se o velice jednoduchou techniku, kterou zvládne každý od 14-ti let. Za jeden den si namalujete portrét olejovou barvou na plátno 30x40 cm.
Všechny kurzy vede Jana Laštovičková Grygarová, certifikovaná lektorka vyškolená zahraničními lektory.
Myslíte si, že malování je jen pro umělce? Myslíte si, že nejste schopni namalovat krásný obraz? Zkuste to a dokažte si, že to také zvládnete !
Více informací naleznete na: www.atelier-zebra.eu nebo na tel. čísle 773 070 808.


Cena: 1700 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 725838653 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?