přeskočit na obsah


 
 
 

Kurzy kreslení a malování v Praze

Dne: 12.02.2015 vložil Simona Spurná

         
 

Dne 21. 2. 2015 se v Praze uskuteční jednodenní kurz olejomalby suchým štětcem. Přijďte si namalovat vlastní obraz ! Cena kurzu: 1700,- Kč. Doba trvání kurzu: cca od 10:00 do 15:00 hod. Z kurzu si každý z účastníků odnese vlastní obraz. Kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky. Veškeré výtvarné potřeby a pomůcky jsou v ceně kurzu. Jedná se o velice jednoduchou techniku, kterou zvládne úplně každý. Za jeden den si namalujete portrét olejovou barvou na plátno 30x40 cm.
Ve stejný den proběhne i kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Cena kurzu: 1700,- Kč. Doba trvání kurzu: cca od 9:00 do 17:00 hod. Za jeden den namalovat portrét? Proč ne! Umíte držet tužku? Umíte psát? Naučili jste se to? Naučíte se i kreslit! Může z Vás být malíř i přes to, že jste dosud zvládli třeba jen sněhuláka. Kreslit můžete, co chcete, pokud při kreslení zapojíte pravou mozkovou hemisféru.
Na kurzy je nutno se předem přihlásit.
Myslíte si, že malování je jen pro umělce? Myslíte si, že nejste schopni namalovat krásný obraz? Zkuste to a dokažte si, že to také zvládnete !


Cena: 1700 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 725838653 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?