přeskočit na obsah


 
 
 

Kurzy malování - Havlíčkův Brod

Dne: 19.02.2015 vložil Simona Spurná

         
 

Dne 7. 3. 2015 se v Havlíčkově Brodě uskuteční jednodenní kurz olejomalby technikou Boba Rosse. Kurz je určen pro každého od 12-ti let. Přijďte si namalovat vlastní obraz! Cena kurzu: 2000,- Kč. Doba trvání kurzu: cca od 10:00 do 15:00 hod. Veškeré výtvarné potřeby a pomůcky jsou v ceně kurzu. Z kurzu si každý z účastníků odnese vlastnoručně namalovaný obraz. Kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky. Na kurz je nutno se předem přihlásit na tel. č.: 773 070 808 nebo 725 838 653.
Za 1 den namaluje každý z Vás - i ten, kdo nikdy nemaloval - obraz olejovými barvami na plátno. Jedná se o zvláštní techniku malování velkými štětci, kterou zvládnou i malé děti.
Kurzy vede lektorka Jana Laštovičková Grygarová, certifikovaná lektorka pro olejomalbu technikou Boba Rosse®, vyškolená zahraničními lektory.
Myslíte si, že malování je jen pro umělce? Myslíte si, že nejste schopni namalovat krásný obraz? Zkuste to a dokažte si, že to také zvládnete!


Cena: 2000 Kč


Kraj:
Vysočina kraj


Telefon: 725838653 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?