přeskočit na obsah


 
 
 

Kurz malování - Jesenice u Prahy

Dne: 19.02.2015 vložil Simona Spurná

         
 

Dne 28. 2. 2015 se v Jesenici u Prahy uskuteční jednodenní kurz malování technikou akryl/olej. Za 1 den namaluje každý z Vás - i ten, kdo nikdy nemaloval - obraz olejovými barvami na plátno. Přijďte si namalovat vlastní obraz ! Cena kurzu: 2200,- Kč. Doba trvání kurzu: cca od 10:00 do 16:00 hod. Z kurzu si každý z účastníků odnese vlastnoručně namalovaný obraz. Kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky. Veškeré výtvarné potřeby a pomůcky jsou v ceně kurzu. Na kurz je nutno se předem přihlásit na tel. č.: 773 070 808 nebo 725 838 653.

Všechny kurzy vede lektorka Jana Laštovičková Grygarová, certifikovaná lektorka vyškolená zahraničními lektory.
Myslíte si, že malování je jen pro umělce? Myslíte si, že nejste schopni namalovat krásný obraz? Zkuste to a dokažte si, že to také zvládnete !


Cena: 2200 Kč


Kraj:
Středočeský kraj


Telefon: 725838653 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?