přeskočit na obsah


 
 
 

Itálie pro každého

Dne: 09.01.2016 vložil Renata Vosáhlová

         
 

Nabízíme zájezdy do italského Cesenatica – města, které bylo již několikrát oceněno za svou čistotu a vstřícnost k turistům.
V ceně 7.190,- Kč je doprava, plná penze, ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích, plážový servis ( lehátko a slunečník ), podle termínu zájezdu cvičení, program pro děti apod. Lze si rezervovat o dva červencové termíny za sebou a u druhého týdne je pak cena 6.190,- Kč. Děti do 2 let hradí pouze 1.600,- Kč bez nároku na vlastní lůžko.
Ubytování je v malém hotýlku – z důvodu jednoduchého zařízení pokojů bych řekla typu turistické ubytovny. Každý pokoj má své sociální zázemí a je velmi čistý. Každý den je zde zameteno a vytřeno.
V ceně je i plná penze, kdy snídaně je formou švédských stolů – servírovaných, oběd a večeře je jídlo jednotné a servírováno ke stolu. V případě potřeby je servírována např. bezlepková nebo vegetariánská strava. K hlavnímu jídlu je jako moučník podáváno ovoce.
Cca 30 m od hotelového komplexu je malá oplocená pláž, která je určena pouze hotelovým hostům. Součástí pláže jsou i volejbalová hřiště, klouzačky apod. Vstup do moře je velmi pozvolný, takže vyhovuje i starším lidem a dětem. Pláž a koupající střeží plavčík.
U jednotlivých termínů jsou i v ceně doprovodné programy, jako bpdystyling, programy pro děti, cvičení 5 Tibeťanů a kurz první pomoci.
Cca 100 m od hotelu je krásný velký aquapark, tenisové kurty apod. V městečku jsou pěkné cyklostezky, které jsou hojně využívány i příznivci jízdy na in-linech.
Dokoupit si můžete výlety, tvořivý kurz, případně doplňkové služby ostatních účastnic a účastníků – např. masáže, manikúru apod.
Bližší informace a přihlášku si vyžádejte na vosiakce@gmail.com ,
Renata Vosáhlová 777 266 527 předsedkyně ČČK Slaný


Cena: 7190 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 777266527 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?