přeskočit na obsah


 
 
 

Létající RC ryba - žralok na dálkové ovládání - nová

Dne: 21.06.2012 vložil Dan

         
 

Prodám levně létající rybu na dálkové ovládání. Po nafouknutí heliem (není součást balení, ale jedná se o běžně dostupný technický plyn) má ryba cca 140cm! Do vysílačky se vkládají 2ks tužkových bateriíí a do příjmače 1ks mikrotužková baterie. Nejsou v balení, ale po dohodě mohu také nové baterie přidat. Jedná se vlastně o dálkově ovládanou vzducholoď, která se pohybuje a vypada jako velká ryba. IRC Ryba hýbe ocasní ploutví a tím se pohybuje. Tato Hi-tech hračka je určená pro uzavřené prostory.
Přivezli jsme si ji ze zahraničí, nicméně poskytnu záruku na plnou elektrickou funkčnost a mohu dodat také český návod v elektronické podobě. Ryba je nová nepoužitá v původním balení! Osobní převzetí po dohodě při některé z mých cest možné také: Říčany, Praha Černokostelecko. Možné také zaslat po rozumné dohodě poštou.


Cena: 300 Kč


Kraj:
Středočeský kraj


Telefon: 608200959 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?