přeskočit na obsah


 
 
 

2000/měsíc za příjem E-mailů

Dne: 30.08.2012 vložil Radek

         
 

Jedinečná šance k relativně snadným výdělkům - měsíčně až 2000 Kč za příjem jen 5 reklamních E-mailů denně. Nepropásněte start 1. 9. 2012 a včas se zdarma zaregistrujte
SUPER čtete dál, patříte mezi lidi, co něco chtějí dokázat. Gratuluji
Rád bych Vám představil společnost Text Cash Network (TCN) se sídlem v USA na Floridě. POZOR firma začíná rozesílat reklamní E-maily 1. 9. 2012
O co v TCN jde?
TCN přichází na trh s revoluční myšlenkou - tzv. mobilní kuponová kampaň.
Společnosti a obchodníci se neustále předhánějí v získávání zákazníků. Nabízejí různé akce a slevy, jen aby měli více klientů než jiní.
Co to znamená?
Lidé budou dostávat slevové kupony, vouchery a různé akční nabídky formou sms na mobilní telefon nebo emailem. Tato sms bude zároveň
obsahovat číselný kod zboží a Vy potom v obchodě u pokladny jen otevřete sms a prodavačka sejme tento kod, čímž se Vám načte Vaše sleva!
Firmy, které již s TCN podepsali smlouvy:
Firem, které s TCN podepsali smlouvy je tolik, že nemá cenu vypisovat všechny. Tak zde uvedu jen některé.
Musíte si ale všimnout, že to jsou veliké firmy, které by nikdy nepodepsali nic s podvodníky. Tohle by měl být důkaz, že se jedná skutečně o seriózní firmu.
Pizza Hut - http://www.pizzahut.sk/
Starbucks - http://starbuckscoffee.cz/cs/
Ashley Furniture - http://www.ashleyfurniture.com/
Disney Cruise - http://disneycruise.disney.go.com/
Walgreens - http://www.walgreens.com/
Po vyplnění potřebných políček, kromě informací o mobilním telefonu (nechte prosím bez nastavení), Vám přijde potvrzovací E-mail, kde je uvedeno heslo, které zadáte po prvním přihlášení a tím potvrdíte Váš E-mail.
Registrace na této adrese:
https://viper1971.textcashnetwork.com/Registration/RegInfo.aspx
nebo podrobněji na www.sdelujeme.cz
PO ŘÁDNÉM ZAREGISTROVÁNÍ VÁM ZAŠLU DALŠÍ INFORMACE JAK PRACOVAT


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?