přeskočit na obsah


 
 
 

Prodám Snowboard Gravity Nanuk

Dne: 11.12.2012 vložil Jakub Miller

         
 

Prodám úplně nový pánský snowboard Gravity Nanuk

Gravity představuje zbrusu nový allround model, snowboard Nanuk. Rocker prohnutí dělá z tohoto modelu hravé a neposedné prkno, které odpustí drobné chyby. Hustší rozmístění insertů umožňuje optimální stance a tím i ovladatelnost prkna. Nanuk je univerzální snowboard pro zkušené i začínající jezdce.

Parametry
Rocker - vychází z loňské populární RC (Reverse Camber) serie. Snowboardy s opačným prohnutím jsou ideální pro jezdce, kteří preferují hravější prkno, které odpouští chyby a nezachytává se za hranu. Ideální do snowparku na jibbing, ale i do prašanu, kde snowboard lépe \"plave\".
Directional - tvar vhodný pro allround či freeride
jádro Poplar tip to tail woodcore
laminace Biaxial fiber glass
základna Extruded base w/wax - předvoskovaná skluznice
inserty 4x2
sidewally Slanted sidewall with print

Velikost: 150/160/165


Cena: 4000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 737053936 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?