přeskočit na obsah


 
 
 

SNOWBOARD RIDE KINK 159 cm široký

Dne: 20.01.2015 vložil Kamil Tuma

         
 

Nabízím použité prkno od firmy Ride model Kink Wide 159 cm.

Prkno bylo zakoupeno v únoru 2013 a ježdeno jeden až dva týdny každý rok. Z důvodů pobytu v zahraničí a nedostatku volného času jej prodávám.
Prkno ma své škrábance prevážně po obvodu prkna způsobené neohleduplnými lyžaři a snowboardysty při čekáni na vlek.
Prkno bylo servisováno v prosinci 2014, hrany jsou ostré a nijak neponičené pouze místy se objevuje povrchová rez. Skluznice je taktéž v dobrém stavu, pouze s drobnými škrábanci.

Prkno není pouze určeno pro freestyle jak napovída výbava (viz popis) ale je také určeno pro sjezd.
Spojením skvělého designu a nejnovějších technologijí vznikl snowboard, který umí freestylové triky jak v parku, tak na kickerech, skvěle se ovládá a je stabilní ve vysokých rychlostech při sjezdu a carvingu. Chtěl bych vzpomenout fantastické grafiky prkna, které vám zajistí pozornost na sjezdovce či v parku.
Původní cena byla 10500Kč, já ho nabízim za 2500Kč.

Neváhejte mě kontaktovat s jakými koliv otázkami na kamiltuma@seznam.cz

Přikládám popis technologijí staženého z internetu.

Děkuji za návštěvu mého inzerátu.

TECHNOLOGIE
• Thin Con - ThinCon je ztenčení špičky a patky. Sníží se tak váha na místech, které omezují rotaci.
• Twin Rocker - Ploché prkno mezi krátkými rocker zónami na špičce a patce.
• Slimewalls® - Skateboardingem inspirovaná technologická inovace postavená na materiálu skate koleček, která zaručí extra hladkou jízdu a extrémně vysokou odolnost. Tato exkluzivní technologie je tolerantní a houževnatá zároveň a místo boje proti vibracím je raději absorbuje. Přesně jako skate kolečka, uretan v SLIMWALLS technologii zjemňuje interakci se sněhem, dřevem a kovovým zábradlím. Proti běžným ABS hranám netvrdne při nízkých teplotách. A navíc SLIMEWALLS je prakticky nezničitelná hrana a tím se stává nejodolnější konstrukcí boční hrany ve snowboardovém světě. Nabízí se ve dvou tvrdostech 85A a 90A.
• Foundation Tuned Core™ - RIDE používá výběrové materiály pro docílení toho nejlepšího dřevěného jádra, které můžete dostat. Kombinací přírodního dřeva a kosmických materiálů se k Vám dostává prkno s perfektní živostí, která spolu s tlumícími vlastnosti dřeva absorbuje nechtěné vibrace.
• Cleave Edge™ - Je o 50% tlustší hrana, díky čemuž je zaručena delší životnost během neustálého broušení. Tvrdost hrany = 48C Rockwella
• Biaxial Glass - Vrstva laminace je na dřevěné jádro pokládána pod úhlem 90° a 0°. Díky tomu je zaručena unikátní torzní i podélná tuhost, která snadno spolupracuje s jezdcem.
• Fusion 1500 Base™ - Standardní skluznice, která snadno absorbuje vosk a je lehce opravitelná.
• 2 x 4 Inserts - Zdvojený počet inzertů pro optimální nastavení postoje jezdce
• Tuhost - 5 (10)


Cena: 2500 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 728442125 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?